شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
کد خبر55044

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری خبر داد:
دستفروشان سطح تبریز در ۷ نقطه شهر ساماندهی می‌شوند

دستفروشان

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز گفت: تلاش داریم با ایجاد بازارهای صبح، عصر و شب در هفت نقطه شهر اقدام به ساماندهی دستفروشان کنیم.

به گزارش شهریار، ابراهیم محمدی با بیان اینکه در قالب ایجاد چادر و بازار میوه اقدام به ساماندهی میوه فروشان شهر تبریز کرده ایم، گفت: پیش از این سازمان قصد داشت در محل بیمارستان خیریه اقدام به ساماندهی دستفروشان تبریز کند.

او افزود: در این محل تعداد ۲۰۹ غرفه طراحی شده بود که به دلیل عدم استقبال دستفروشان، میوه فروشان در این محل مستقر شدند.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز در ادامه با اشاره به اینکه سامانه ثبت نام از دستفروشان در سایت سازمان آغاز به کار کرده است اظهار داشت: در این سامانه متقاضیان دستفروشی در سطح شهر تبریز پس از ثبت نام احراز هویت شده و سپس اقدام به تعیین محل مورد نظر خود برای استقرار می کنند.

محمدی تاکید کرد: این ساماندهی در قالب صبح، عصر و شب بازار در مناطق مختلف شهر تبریز اجرا می شود.

او ادامه داد: مناطق مختلف شهر تبریز به منظور اجرای این طرح موظف شده اند سریعا محل مناسب را در اختیار سازمان قرار دهند.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز با بیان اینکه نظارت بر اجرای این پروژه را به پیمانکاران مورد تایید واگذار خواهیم کرد، گفت: تلاش داریم در هفت نقطه از شهر تبریز بازارهای هفتگی دایر کرده و اقدام به ساماندهی دستفروشان کنیم.

محمدی با بیان اینکه از مناطق شهرداری خواسته شده تا محل استقرار دستفروشان را شناسایی و به سازمان علام کنند گفت: این محل ها پس از اعلام در کمیته تخصصی مورد بررسی قرار می گیرد تا در صورت امکان در همان محل ساماندهی شوند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 2 =