شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
کد خبر54728

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز خبر داد:
آغاز عملیات اجرایی پل روگذر همسان کابلی/ گره ترافیکی مسیر ائل‌گلی به استاد شهریار مرتفع می‌شود

پل همسان پل کابلی

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: عملیات اجرایی احداث پل روگذر همسان کابلی پس از مطالعات و اخذ مصوبات لازم و تعیین پیمانکار آغاز شد.

محمدحسین اسحقی در گفتگو با شهریار، با بیان اینکه مجری این پروژه سازمان عمران شهرداری تبریز و کارفرما شهرداری منطقه 2 است، اظهار داشت: گره ترافیکی ایجاد شده در مسیر حرکت شرق به غرب مسیر ائل گلی به استاد شهریار در پل کابلی با اجرای این پروژه مرتفع می‌شود.

اسحقی با اشاره به اینکه تلاش داریم این پروژه را تا پایان سال به اتمام برسانیم، گفت: این پروژه یکی از مهمترین پروژه های ترافیکی شهر تبریز است.

او ادامه داد: در طراحی این پل، جاده ائل گلی به طرح تبادل افلاک نما متصل شده و امکان حرکت خودروها ایجاد می شود.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز با بیان اینکه طراحی این پل به گونه ای است که به زیبایی پل کابلی آسیبی وارد نشود اظهار داشت: عرشه پل روگذر فلزی بوده و در کارخانجات مجاز تولید می شود و فقط در محل پروژه نصب خواهد شد.

اسحقی تاکید کرد: با توجه به اینکه عرشه این پل در محل دیگری تولید می شود، در اجرای این پروژه هیچ گونه مشکل ترافیکی به شهروندان تحمیل نخواهد شد.

او افزود: تنها در زمان اجرای پایه های پل احتمالا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آید که تلاش می کنیم این عملیات نیز در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 1 =